-chocolate ginger cheesecake-

čokoládovo-zázvorový cheesecake

Cheesecake s hutnou, intenzívnou čokoládovou štruktúrou so zázvorovou dochuťou. Okrem sušienkového základu je nepečený, čo zachováva účinné látky čerstvého zázvoru, ktoré tlmia množenie vírusov a baktérií. Zázvor je naozaj všestranný – je účinnou prevenciou proti chrípke, uľavuje od bolesti hlavy, zahreje celé telo a posilňuje imunitný systém. Dospelí by mali skonzumovať 4g zázvoru denne, smelo sa teda chopte vidličky.

  • ginger

Zloženie: ovsené sušienky, maslo 82%, smotana 31%, krémový syr Philadelphia, cukor, čerstvý zázvor, kandizovaný zázvor, horká čokoláda, bobkový list.

Hmotnosť celej torty: 1500g. Hmotnosť porcie: 120g. Počet porcií: 6 / 12. Trvanlivosť: 3 dni, skladovanie: +4 °C.

Alergény: 1, 3, 5, 6, 7, 8

Ponuka?  Cheesecakes?

Alebo vyskúšate jeden z tých najobľúbenejších?

1. obilniny obsahujúce lepok (t.j. pšenica, raž, jačmeň, ovos, špalda, kamut, alebo ich hybridy a výrobky z nich), 2. kôrovce a výrobky z nich, 3. vajcia a výrobky z nich, 4. ryby a výrobky z nich, 5. arašidy a výrobky z nich, 6. sójové zrná a výrobky z nich, 7. mlieko a mliečne výrobky, vrátane laktózy, 8. orechy (lieskové, vlašské, pekanové, makadamové, queenslandské, kešu, para orechy, mandle, pistácie), 9. zeler a výrobky z neho, 10. horčica a výrobky z nej,  11. sezamové semená a výrobky z nich, 12. oxid siričitý a siričitany v koncentráciách vyšších ako 10 mg/kg alebo 10mg/l, 13. vlčí bôb a výrobky z neho, 14. mäkkýše a výrobky z nich.