-oreo cheesecake-

oreo cheesecake

Nepečený cheesecake z bielej čokolády so sušienkami Oreo napustenými čerstvou pomarančovou šťavou. Prvá biela čokoláda sa predávala okolo roku 1930 a volala sa Galak. V porovnaní s ostatnými čokoládami obsahuje väčšie množstvo vápnika, vitamínov B1 a B2, má o niečo vyššie množstvo kalórií a hlavne preto je obľúbená predovšetkým u detí. Potešte ich spolu s Vami chuťou bielej čokolády s jemným podtónom krémového syra.

  • oreo

Zloženie: sušienky Oreo, maslo 82%, smotana 31%, krémový syr Philadelphia, biela čokoláda, mliečna čokoláda, cukor, pomaranč.

Hmotnosť celej torty: 1500g. Hmotnosť porcie: 120g. Počet porcií: 6 / 12. Trvanlivosť: 3 dni, skladovanie: +4 °C.

Alergény: 1, 3, 5, 6, 7, 8

1. obilniny obsahujúce lepok (t.j. pšenica, raž, jačmeň, ovos, špalda, kamut, alebo ich hybridy a výrobky z nich), 2. kôrovce a výrobky z nich, 3. vajcia a výrobky z nich, 4. ryby a výrobky z nich, 5. arašidy a výrobky z nich, 6. sójové zrná a výrobky z nich, 7. mlieko a mliečne výrobky, vrátane laktózy, 8. orechy (lieskové, vlašské, pekanové, makadamové, queenslandské, kešu, para orechy, mandle, pistácie), 9. zeler a výrobky z neho, 10. horčica a výrobky z nej,  11. sezamové semená a výrobky z nich, 12. oxid siričitý a siričitany v koncentráciách vyšších ako 10 mg/kg alebo 10mg/l, 13. vlčí bôb a výrobky z neho, 14. mäkkýše a výrobky z nich.