Peppermint Brownie Cheesecake

Peppermint Cheesecake s kúskami Brownie

Ďalší z našich pečených cheesecakes vás príjemne osvieži nielen v letných horúčavách. Cereálny keksíkový základ, syrový krém s kúskami Brownie vo vnútri, extrakt mäty a poleva z horkej čokolády osviežia nie len váš dych, ale aj telo. Aromatické listy mäty majú neobyčajne chladivý účinok na organizmus a pomáhajú z neho odvádzať teplo. Mäta svojím osviežujúcim účinkom povzbudí vaše telo zvnútra i zvonka, a pritom si ešte aj výborne pochutnáte.

  • mentol

Zloženie: ovsené sušienky, maslo 82%, krémový syr Philadelphia, šlahačka, cukor, vajcia, mätový drops, Brownies, horká čokoláda, mätový sirup.

Hmotnosť celej torty: 1500g. Hmotnosť porcie: 120g. Počet porcií: 6 / 12.

Alergény: 1, 3, 5, 6, 7, 8

Ponuka?  Cheesecakes?

Alebo vyskúšate jeden z tých najobľúbenejších?

1. obilniny obsahujúce lepok (t.j. pšenica, raž, jačmeň, ovos, špalda, kamut, alebo ich hybridy a výrobky z nich), 2. kôrovce a výrobky z nich, 3. vajcia a výrobky z nich, 4. ryby a výrobky z nich, 5. arašidy a výrobky z nich, 6. sójové zrná a výrobky z nich, 7. mlieko a mliečne výrobky, vrátane laktózy, 8. orechy (lieskové, vlašské, pekanové, makadamové, queenslandské, kešu, para orechy, mandle, pistácie), 9. zeler a výrobky z neho, 10. horčica a výrobky z nej,  11. sezamové semená a výrobky z nich, 12. oxid siričitý a siričitany v koncentráciách vyšších ako 10 mg/kg alebo 10mg/l, 13. vlčí bôb a výrobky z neho, 14. mäkkýše a výrobky z nich.