-PiÑa colada cheesecake-

Piña Colada cheesecake

Piña Colada je od roku 1978 národným drinkom Puerto Rica. Na chvíľu zatvorte oči, vypnite a ochutnajte náš nepečený cheesecake inšpirovaný jedným z najobľúbenejších letných nápojov: dokonale namiešaná kombinácia ananásu, kokosu a krémového syra robí z tejto pochúťky hit leta. Korpus tvorí kombinácia cereálnych sušienok so struhaným kokosom a základ krému kokosové mlieko s kúskami ananásu a syra Philadelphia. Ananás síce obsahuje najmä vodu, ale tiež také množstvo vitamínov a minerálov, ako máloktorý z jeho ovocných konkurentov. Kokos je po ananáse ďalším z exotických plodov, ktoré pomáhajú telu rýchlejšie spaľovať tuky, no zároveň mu dodávajú potrebnú energiu. Tak smelo spaľujte a pekne si pri tom pochutnajte.

  • pinacola

Zloženie: ovsené sušienky, maslo 82%, smotana, krémový syr Philadelphia, cukor, biela čokoláda, kokos strúhaný, kokosové plátky, kokosové mlieko, konzervovaný ananás.

Hmotnosť celej torty: 1500g. Hmotnosť porcie: 120g. Počet porcií: 6 / 12.

Alergény: 1, 3, 7, 8

 

Ponuka?  Cheesecakes?

Alebo vyskúšate jeden z tých najobľúbenejších?

1. obilniny obsahujúce lepok (t.j. pšenica, raž, jačmeň, ovos, špalda, kamut, alebo ich hybridy a výrobky z nich), 2. kôrovce a výrobky z nich, 3. vajcia a výrobky z nich, 4. ryby a výrobky z nich, 5. arašidy a výrobky z nich, 6. sójové zrná a výrobky z nich, 7. mlieko a mliečne výrobky, vrátane laktózy, 8. orechy (lieskové, vlašské, pekanové, makadamové, queenslandské, kešu, para orechy, mandle, pistácie), 9. zeler a výrobky z neho, 10. horčica a výrobky z nej,  11. sezamové semená a výrobky z nich, 12. oxid siričitý a siričitany v koncentráciách vyšších ako 10 mg/kg alebo 10mg/l, 13. vlčí bôb a výrobky z neho, 14. mäkkýše a výrobky z nich.