Torty pre kaviarne a firmy

Od vzniku spoločnosti v roku 2013 sa profilujeme predovšetkým ako výrobca, predajca a distribútor v segmente B2B. Naša výroba spĺňa všetky legislatívne a hygienické požiadavky na výrobu, skladovanie a prepravu čerstvých a chladených výrobkov s dodržaním chladiarenského reťazca. Na ploche 250m2 a dvoch oddelených, nezávislých pracoviskách ručne vyrábame systémom just on time, ktorý zabezpečuje maximálnu čerstvosť a trvanlivosť našich produktov.

Prevadzky & predajne

Ak uvažujete o zaradení koláčov do ponuky sme tu pre Vás. Vieme vypracovať individuálnu ponuku a veľkoobchodný cenník na základe konceptu prevádzky. Na osobnom stretnutí predstavíme našu filozofiu, cenník s katalógom a samozrejme prinesieme vzorky na ochutnanie. Stačí už len objednávať.

Catering & Firmy

Pravidelne spolupracujeme s agentúrami, firmami, ale aj korporátnymi zákazníkmi pri špecifických príležitostiach. či sa jedná o firemnú akciu, narodeniny alebo len potešenie a prejavenie vďaky obchodným partnerom. Ak má Vaša firma nad 20 zamestnancov viete využiť aj našu chránenú dielnu a náhradné plnenie.

My garantujeme

DOBRÉ MENO

Dlhodobo sú našou prioritou dobré vzťahy s našimi partnermi a zákazníkmi. Teší nás každá spätná väzba, ktorá nás motivuje a posúva vpred. Máme dobré meno v odvetví.

GARANTUJEME KVALITU

Trváme na maximálnej kvalite v každom článku od precízneho výberu overených dodávateľov surovín, cez výrobný proces až po expedíciu a doručenie.

ŠIROKÉ PORTFÓLIO

V našom portfóliu je Klasika, Moderné torty & Cheesecakes aj Raw a Vegan torty. Potešíme aj striktných vegánov a stále narastajúcu skupinu ľudí ktorí nemusia lepok či laktózu.

OBJEDNÁVKY 24/7

Objednávky prijímame bez obmedzení a viacerými kanálmi. Vieme sa prispôsobiť vašim potrebám, či už fandíte telefónu alebo internetu.

Spokojní partneri

 • "Spoločnosť Panta Rhei, s.r.o., Café Dias je veľmi rada, že patrí do sveta, v ktorom môžeme ponúknuť zákazníkom kvalitné a jedinečné cheesecakes. Zákazníci, ktorí si prídu posedieť s priateľmi, rodinou, či obchpdnými partnermi obľubujú kvalitné dezerty, v ktorých je cítiť, že sú robené s láskou."

  Sieť kaviarní
  Sieť kaviarní Café Dias
 • "Milujeme francúzsky krémeš Mille-Feuille a jeho créme de la créme od najlepších cukrárov, ktorý vždy na najkrajšom bratislavkom podujatí pripomína sladký Paríž."

  Staff Festivalu nového cirkusu
  Staff Festivalu nového cirkusu Cirkul’ art Bratislava
 • "Torty od cukrari.sk sú nielen chutné, no ich vkusný a moderný design si na prvý pohľad obľúbila aj naša televízna kamera. Sme radi, že sme mohli spolupracovať so spoločnosťou, ktorá vie splniť aj náročné požiadavky relácie V Siedmom nebi."

  Tím relácie
  Tím relácie V siedmom Nebi

Máte záujem o spoluprácu?

Napíšte nám a dohodnite si s nami stretnutie, na ktoré vám vieme priniesť ochutnávku našich výrobkov.

Cez formulár, telefón (02) 202 88 202 alebo mail cukrari@cukrari.sk.