Náš príbeh

Všetko sa to začalo na vysokej škole, kde sme sa stretli, ja Noro a Tomo. Pomerne rýchlo sme sa zhodli, že život mimo školských lavíc nás zaujíma podstatne viac a tak sme zobrali nohy na plecia a odišli sme do Anglicka. Bola to skúsenosť, ktorá určila naše ďalšie smerovanie a zanechala stopy v podobe vysokých nárokov na kvalitu a služby. Pochopili sme, čo je gastronómia a ako môže vyzerať business, keď sa robí vytrvalo s nadšením a víziou. 🙂 Po návrate na Slovensko sme mali viacero podnikateľských pokusov, ktoré nás veľmi veľa naučili.

Od počiatku a zrodu značky Cukrari.sk v roku 2013 nám bolo jasné, že chceme ponúknuť kvalitný výrobok za primeranú cenu a zároveň byť spoľahlivým a flexibilným partnerom. Chceli sme vniesť nový vietor na sladký trh. Vybrali sme nevšedné chute a receptúry, s dôrazom na výber kvalitných a overených surovín.

Dôležitý míľnik prichádza koncom roka 2016 kedy sme spoznali frangipani vďaka ktorým sme rozšírili našu ponuku o ich skvelé raw a vegan koláčiky. Doplnili náš tím a náš spoločný príbeh sa píše ďalej.

Dnes nás teší, že patríme medzi lídrov na trhu a že tá námaha stála zato. O Váš servis sa stará 18 členný tím, ročne spracujeme viac ako 10 000 objednávok, naše produkty distribuujeme v dvoch krajinách a ideme ďalej. Z lásky k remeslu aj vďaka Vám.

Náš tím

NORBERT SZARKA

Dobrodruh a cestovateľ, priamo z potápania so žralokmi sa vynoril z podmorskej hladiny a presunul do vôd rodinného života a biznisu, ide mu to rovnako dobre. Má správny nadhľad a vždy prekvapí iným uhlom pohľadu a preto je v našej spoločnosti riaditeľom obchodného a marketingového oddelenia.

FRANCESCA SPINELLI

V žilách jej koluje vášňivá sicílska krv a rodinná kuchárska tradícia. Venuje sa foodstylingu, grafickému dizajnu a zdravému životnému štýlu. Je autorkou už troch kuchárskych kníh a spoluzakladateľkou značky Frangipani. U nás má nastarosti kreatívu, vývoj portfólia a marketing.

TOMÁŠ TATARKA

Spieva o ňom aj slávna Dusty Springfield v pesničke “Son of a preacherman”. Je ako stvorený na svoju pozíciu vo firme, kde zastáva funkciu finančného riaditeľa a inovátora. Nad niektorými víziami sme umierali smiechom, ale ich zhmotnenie v realite prinieslo naše uznanie. Aj vďaka tomu naša firma napreduje.

ZUZANA ANTALÍKOVÁ

Odborníčka na ženskú krásu a telo, prepojená s rytmami zeme a prírodnou mágiou. Je zakladeteľkou jednej z prvých Raw výrob na slovensku a spoluautorkou knihy Varenie a Rawenie. U nás zabezpečuje komunikáciu a výber členov tímu. Je zodpovedná za chod a kvalitu na výrobe.

MATEJ MAREK

Po návrate z humanitárnej misie z exotickej Afriky Burkina Faso sa plnohodnotne začlenil do nášho tímu ako vedúci logistiky. Dnes pod jeho agendu spadá aj skladové hospodárstvo a fakturácie. Jeho kontrolou prejde všetok tovar, ktorý používame. Vo voľnom čase sa venuje výchove plaveckých talentov.

EVE BÖHM

Vždy veselá, vysmiata, s dobrou náladou a čarovným úsmevom na tvári! Eve svojou náladou vždy rozžiari priestor okolo nás. Rada si vychutnáva koláčik s kávičkou, to je samozrejmé! Okrem jedenia sladkých koláčov ju baví psychológia. U nás má na starosti manažment objednávok a odberné miesto.

U nás