Náš príbeh

Všetko sa to začalo na vysokej škole, kde sme sa stretli, ja Noro a Tomo. Pomerne rýchlo sme sa zhodli, že život mimo školských lavíc nás zaujíma podstatne viac a tak sme zobrali nohy na plecia a odišli sme do Anglicka. Bola to skúsenosť, ktorá určila naše ďalšie smerovanie a zanechala stopy v podobe vysokých nárokov na kvalitu a služby. Pochopili sme, čo je gastronómia a ako môže vyzerať business, keď sa robí vytrvalo s nadšením a víziou. 🙂 Po návrate na Slovensko sme mali viacero podnikateľských pokusov, ktoré nás veľmi veľa naučili.

Od počiatku a zrodu značky Cukrari.sk v roku 2013 nám bolo jasné, že chceme ponúknuť kvalitný výrobok za primeranú cenu a zároveň byť spoľahlivým a flexibilným partnerom. Chceli sme vniesť nový vietor na sladký trh. Vybrali sme nevšedné chute a receptúry, s dôrazom na výber kvalitných a overených surovín.

Dôležitý míľnik prichádza koncom roka 2016 kedy sme spoznali frangipani vďaka ktorým sme rozšírili našu ponuku o ich skvelé raw a vegan koláčiky. Doplnili náš tím a náš spoločný príbeh sa píše ďalej.

Dnes nás teší, že patríme medzi lídrov na trhu a že tá námaha stála zato. O Váš servis sa stará 18 členný tím, ročne spracujeme viac ako 10 000 objednávok, naše produkty distribuujeme v dvoch krajinách a ideme ďalej. Z lásky k remeslu aj vďaka Vám.

Náš tím

NORBERT SZARKA

Dobrodruh a cestovateľ, priamo z potápania so žralokmi sa vynoril z podmorskej hladiny a presunul do vôd rodinného života a biznisu, ide mu to rovnako dobre. Má správny nadhľad a vždy prekvapí iným uhlom pohľadu a preto je v našej spoločnosti riaditeľom obchodného a marketingového oddelenia.

FRANCESCA SPINELLI

V žilách jej koluje vášňivá sicílska krv a rodinná kuchárska tradícia. Venuje sa foodstylingu, grafickému dizajnu a zdravému životnému štýlu. Je autorkou už troch kuchárskych kníh a spoluzakladateľkou značky Frangipani. U nás má nastarosti kreatívu, vývoj portfólia a marketing.

TOMÁŠ TATARKA

Spieva o ňom aj slávna Dusty Springfield v pesničke “Son of a preacherman”. Je ako stvorený na svoju pozíciu vo firme, kde zastáva funkciu finančného riaditeľa a inovátora. Nad niektorými víziami sme umierali smiechom, ale ich zhmotnenie v realite prinieslo naše uznanie. Aj vďaka tomu naša firma napreduje.

ZUZANA ANTALÍKOVÁ

Odborníčka na ženskú krásu a telo, prepojená s rytmami zeme a prírodnou mágiou. Je zakladeteľkou jednej z prvých Raw výrob na slovensku a spoluautorkou knihy Varenie a Rawenie. U nás zabezpečuje komunikáciu a výber členov tímu. Je zodpovedná za chod a kvalitu na výrobe.

MATEJ MAREK

Po návrate z humanitárnej misie z exotickej Afriky Burkina Faso sa plnohodnotne začlenil do nášho tímu ako vedúci logistiky. Dnes pod jeho agendu spadá aj skladové hospodárstvo a fakturácie. Jeho kontrolou prejde všetok tovar, ktorý používame. Vo voľnom čase sa venuje výchove plaveckých talentov.

IRENKA ZAJÍČKOVÁ

Viva la vida! Nech žije život so všetkým krásnym, čo môže ponúknuť. Čo neponúkne, to si vytvorí. Malé čarovné okamihy pri kávičke a koláčiku. Nuž prekoláčikovala sa cez kaviarne až ku zdroju. Stará sa o našu dobrú náladu a pokoj v duši. Má na starosti manažment objednávok a odberné miesto.

U nás